تور ارمنستان | پکیج هتل تک

تور ارمنستان | پکیج هتل تک

پکیج تور ارمنستان : پکیج هتل تک 2016 در اتاق های تک تخته و دو تخته با قابلیت افزودن شب اضافه.

توضیحات تور ارمنستان پکیج هتل تک 2016 :

  • تخت اضافه بزرگسال، هم نرخ اتاق بزرگسال محاسبه می شود.
  • کودک با تخت 30% بزرگسال در اتاق دبل محاسبه می شود.
  • پکیج تور ارمنستان بر اساس 3 شب هتل محاسبه گردیده که شامل موارد زیر است :
  • ترانسفر رشد و برگشت تور ارمنستان + یک گشت شهری ارمنستان همراه با تاهار + سیم کارت به ازای هر اتاق
  • تذکر : چنانچه اقامت مسافر کمتر از 3 شب اقامت داشته باشد، شامل اقامت فوق نخواهد شد.

 

تور های ویژه ارمنستان (جهت دانلود کلیک فرمایید)

جهت مشاوره رایگان و رزرو تور های ارمنستان هم اکنون با ما تماس حاصل فرمایید: ۸۸۷۱۹۸۱۹-۰۲۱ / ۰۹۱۲۸۰۰۱۹۰۶

پکیج تور ارمنستان
پکیج تور ارمنستان

جهت مشاوره رایگان و رزرو تور های ارمنستان هم اکنون با ما تماس حاصل فرمایید: ۸۸۷۱۹۸۱۹-۰۲۱ / ۰۹۱۲۸۰۰۱۹۰۶

توضیحات تور ارمنستان | پکیج هتل تک

ارمنستان به پایتختی ایروان با نام رسمی جمهوری ارمنستان می‌باشد. ارمنستان در میان دریای سیاه و دریای خزر (مرز میان آسیا و اروپا) قرار دارد. همسایگان ارمنستان در غرب ترکیه، در شمال گرجستان، در شرق جمهوری آذربایجان، و در جنوب ایران و جمهوری خودگردان نخجوان (جزئی از جمهوری آذربایجان) می‌باشند.

نام بومی ارمنستان در زبان ارمنی هایک می‌باشد که در سده‌های میانه با اضافه شدن پسوند فارسی ستان (به معنای سرزمین) به هایاستان تغییر نمود. هایاستان به طور سنتی از نام هایک، بنیان گذار افسانه ای ملت ارمنی است که در سال 2492 قبل از میلاد بل پادشاه بابل را شکست داد و ملت ارمنی را در منطقه آرارات بنیان گذاشت. زبان ارمنی، زبان رسمی کشور ارمنستان است.

آب و هوای ارمنستان بسیار خوشایند است. برای خرید وسایل آرایشی و داروها در ارمنستان می‌توانید از داروخانه‌های مرکز و اطراف شهر ایروان و یا از سوپرمارکت و حتی هتل‌ها استفاده نمایید. اگر در فصل تابسنان به ارمنستان سفر می‌کنید پیشنهاد می‌شود از کلاه و عینک آفتابی و کرم ضدآفتاب استفاده نمایید. آب ارمنستان تمییز و قابل آشامیدن می باشد. مسافرانی که معده ی حساسی دارند شاید به زمان بیشتری برای وقف یافتن با مواد غذایی و آب آشامیدنی نیاز داشته باشند.
غذاهای سنتی ارمنستان بسیار مشابه غذاهای سنتی ایران و ترکیه می‌باشد. تاثیر فرهنگ ایرانی به خوبی در پخت غذاهای ارمنستان مشاهده می‌شود. از جمع معروف‌ترین غذاهای سنتی ارمنستان عبارتند از: خاش که مشابه همان کله و پاچه ایرانی می‌باشد. خاشلاما که از گوشت گوسفند درست میشود و زاوراپلاف که نوعی پلو است به جای برنج از بلغور تهیه می‌شود. کباب ماهی ایشخان از معروف‌ترین غذاهای ارمنستان می‌باشد که یکی از لذیذترین ماهی های آب های شیرین بوده و از محبوبیت بالایی میان توریست‌های ارمنستان برخوردار است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار − 1 =